Manyetik Dik Duruş Korsesi Bay Bayan Mıknatıslı Sırt Korsesi

Bu üründe %61 indirim mevcuttur
Manyetik Korse Ortopedik Sırt Düzleştirici Dik Duruş Korsesi Dik Durmayı Sağlayarak Manyetik Mıknatıslar Sayesinde Vücuttaki Elektriği Almaktadır.
152,99 TL
58,99 TL
indirim%61
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ankaflex Fitness Bayan Erkek Vücut Şekillendirici Korse Manyetik Sırt Dik Duruş Korsesi

Ankaflex Fitness Bayan Erkek Vücut Şekillendirici Korse

Ankaflex Korse Posturex Dik Duruş Korsesi ile manyetik korse, balenli bel korsesi, manyetik bel kemeri ve manyetik dik duruş olmak üzere 4 özellik bir arada?!!!

Dik Duruş Korsesi Kamburluk Önleyici Dik Duruş Durma Korsesi günlük vücut hareketinize izin verecek kadar esnek yapıda aynı zamanda da manyetik ve plastik balenler sayesinde kamburluğunuzu engelleyecek ve düzeltecek kadar güçlü yapıdadır?!!!

Manyetik Posturex Bel Sırt Omuz Korsesi Aparatı içerisinde bulunan 10 adet manyetik ve 2 adet plastik balenler sayesinde kaslarınızı hep aynı güçte çeker, eğilip şekil değiştirmezler, tembelleştirmeden hareketlerinize izin verir?!!!

Şekillendirici Korse Duruş Düzeltici Korseile bel kısmındaki 2 adet plastik balenler sayesinde belin dik durmasına yardımcı olmaktadır.

Manyetik Korse Ortopedik Sırt Düzleştirici Dik Duruş Korsesi dik durmayı sağlayarak manyetik mıknatıslar sayesinde vücuttaki elektriği almaktadır.

Bayan Erkek Vücut Şekillendirici Korse Kamburluk Önleyici Manyetik Erkek Bayan Korse ileegzersiz ve spor desteğiyle paralel kullandığınızda sırt kaslarınız zayıflamadan dik duruşa sahip olabilirsiniz?.!!!

Vücut Şekillendirici Korse

Ayarlanabilir kemerleri iletüm bedenlere uyumludur.

Neopren Yapısı Sayesinde oldukça sağlam yapıdadır.

10 adet manyetik ve 2 adet plastik balen mevcuttur.

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...