Hair Brush Saç Düzleştirici Dijital Tarak

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hair Brush Saç Düzleştirici Dijital Tarak

Ürün Açıklaması

-KAPLAMA:Seramik kaplama yüzeyi ile güçlü ısınma ve saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Seramik ısı panelinde saçlarınız adeta saten gibi arasından kayar ve sürtünme yaşanmaz. Seramik ısıtma teknolojisi saçlarınızı yıpratmadan düzleştirir.

-TÜMLEŞİK, ÇIKMAYAN DİŞLER:Tamamen birinci sınıf seramik taban ve tümleşik, çıkmayan dişler sayesinde saçlarınızı yolmadan, çekmeden düzleştirir. saçlarınıza zarar vermez. (Eski nesil yerinden çıkan silikon uçlu ürünlerden değildir. Yüzeyinden çıkan plastik topuzlu ürünlerden kaçının.)

-ISI SEVİYESİ:120°C - 230°C arası ayarlanabilir sıcaklık seviyeleri sayesinde her türlü saçın en iyi şekilde düzleşmesini sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.

-ISI PERFORMANSI:Gerçek 230°C ısı seviyesi sayesinde yüksek ısı performansı sağlayarak saçlarınızda etkin bir düzlük oluşturur, uzun süre aynı işlemlerin yapılmasını önler.

-PTC ISITMA TEKNOLOJİSİ:Rio Beauty düzleştirici tarak fırça yeni PTC ısıtma teknolojisi sayesinde hızlı ısınır ve daha güven ısıtma sağlar.

-GÖSTERGE PANELİ:LED göstergeli paneli anlık olarak ısı değişimini takip edebilirsiniz. Değişen her derece gösterge panelinde gösterilir.

-ANTİ-STATİK IYON FONKSİYONU:Yeni nesil anti-statik iyon fonksiyonu sayesinde saçlarınızda elektiriklenme, kabarma meydana gelmez. Bu özellik, iyon düğmesi ile kapatılabilir ve açılabilir.

-SAÇ DOLAŞMASINI ÖNLEYEN 3D TASARIM:3 boyutlu yüzey dişli tasarımı ile saçların tarak içerisinden kolay bir şekilde geçmesini ve tüm saçların aynı ısı performansından faydalanarak hem saçların hızlı bir şekilde, hem de dolaşmadan düzleşmesini sağlar.

-CİLTLE TEMASI ÖNLEME:Dişlilerin ölçü kombinasyonları ısı sağlayan seramik yüzeyin ciltle temasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede saç derinizin fazla ısıya maruz kalmaması sağlanır.

-360 DERECE DÖNEBİLEN KABLO:360 derece dönebilen kablosu sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. kolay bir şekilde her yöne döndürülebilir.

-YÜKSEK KALİTE SAÇ DÜZLEŞTİRME:Saçlarınızda yüksek kalitede düzleştirme sağlayarak kuaförlere düzleştirme için fazla para ödemekten sizi kurtarır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...